^Powrót na górę
  
  
  


Dzień Dobry

Ogłoszenie - zdalna nauka

Drodzy Rodzice!!!

Zgodnie z decyzją MEN działalność Przedszkola jest zawieszona co najmniej do Świąt Wielkanocnych. W związku z tym nasze Przedszkole, w celu realizacji Podstawy Programowej, będzie Państwu przedstawiać propozycje zabaw i ćwiczeń,  z których możecie skorzystać podczas zabawy z dziećmi w czasie przerwy wywołanej pandemią. Propozycje będą oscylować wokół naszych grupowych, tygodniowych tematów kompleksowych. To Wy będziecie decydować,  z których propozycji skorzystacie. Pamiętajcie, że dziecko w wieku przedszkolnym uczy się przez zabawę. W tak trudnym dla nas i dla Was czasie musimy dbać przede wszystkim o spokój Waszych dzieci. Tak wiec traktujcie nasze propozycje jako pomoc dla Was.... a nie konieczność J Proszę pamiętać, że warto nieprzerwanie ćwiczyć samodzielność, umiejętności komunikacji, panowania nad emocjami – wiele z tych kompetencji tworzy nam codzienność.

Nauczyciele będą Państwu przesyłać, na Wasze adresy e-mail, zadania  na cały tydzień do realizacji z dziećmi w domu.

 Serdecznie  pozdrawiamy Was i dzieci.

 Do szybkiego zobaczenia!!!!

 

Adresy e-mail do  poszczególnych grup:

- Grupa I p. Iwona „Misie” – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Grupa II p. Natalia i Ania  „Sarenki” – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Grupa III p. Magda  „Sówki” –  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Grupa IV p. Renia  „Tygryski” – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Grupa V p. Hania „Żabki” – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2016. Przedszkole Publiczne nr 4 Bielawa Rights Reserved.